1. Architekti
  2. Výrobky
  3. Okna
  4. AWS 75 PD.SI

Atraktivní hliníkové otvíravé elementy s velmi štíhlými profily, které lze použít jako klasická vložená okna či okenní pás, nebo je začlenit do fasádních systémů Schüco

Spojení vzhledu a funkčnosti je vedle energetické efektivity v současnosti základním předpokladem realizace moderních obvodových plášťů. S novým oknem Schüco AWS 75 PD.SI Panorama Design nabízí Schüco poprvé otvíravý element s minimalizovanou vnitřní i venkovní pohledovou šířkou profilů, jenž optimálně a komplexně splňuje tyto architektonické požadavky. Základem jsou vzájemně perfektně sladěné systémové vlastnosti: plošně integrovaný vnitřní vzhled profilu křídla a minimalizované šířky těsnění, maximální transparentnost daná štíhlými pohledovými šířkami profilů z vnitřku i vnějšku, harmonizované pohledové šířky v pevném poli a otvíravý element pro vytvoření sjednoceného obrazu rámu. Progresivní okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI Panorama Design se navíc může pochlubit neviditelným odvodněním a čistým designem daným úzkými profily.

Perfektně sladěné architektonické řešení nabízí např. integraci nového, vysoce tepelně izolovaného otvíravého elementu do Schüco fasády FWS 35 PD, jakož i možnost kombinace s úzkým neprůhledným ventilačním křídlem Schüco AWS 75 PD VV.SI.

  • Panorama Design: maximální transparentnost s minimalizovanou pohledovou šířkou profilů
  • Designová geometrie profilů: vnitřní plošné lícování dané obvodovou stínovou spárou
  • Výrazný Panorama Design: bezrozetové kliky v designu Schüco
  • Použití jako vložené okno, okenní pás či vložený fasádní element u sloupko-příčkových fasád Schüco
  • Široké spektrum ukotvení do stavební konstrukce: optimalizované možnosti plánování, včetně skrytého odvodnění
  • Odolnost proti vniknutí až ve třídě RC 2 v souladu s DIN EN 1627

Galerie

Technické informace

Dokumentace

Texty pro výbérová rízení

CAD-soubory