1. Architekti
  2. Výrobky
  3. Dveře
  4. ADS 90.SI SimplySmart Design Edition
Zpět na přehled

Schüco Tür ADS 90.SI SimplySmart Design Edition

Systém Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition představuje vyzrálou estetiku v oblasti bytové výstavby: nové hliníkové vchodové dveře se vyznačují osvětlenou prohlubní dveřního madla integrovanou do dveřního profilu a hliníkovým povrchem zakrývajícím z obou stran celé dveřní křídlo. Opticky tak zvnějšku vzniká ucelená plocha dveří bez dveřní kliky. Kompletně osvětlená kontura prohlubně dveřního madla výrazně zdůrazní vzhled dveří a díky transparentnímu překrytí světelných pásků LED je také velmi příjemná na dotyk. Celistvý vnitřní vzhled dveří zajišťují upínací válcové dveřní panty, které jsou harmonicky sladěné s vertikálně probíhající linií profilu. Další výhodou pro výrobce kovových konstrukcí je velmi ekonomická výroba a montáž těchto dveří.

Díky použití nové upínací techniky dochází k výraznému snížení zpracovatelských procesů, jakými jsou např. frézování či vrtání.

  • Hliníkové dveřní madlo s nepřímým osvětlením zcela integrované do dveřního profilu, vzniká tak vysoce jakostní a velmi stabilní designový prvek
  • Možnost kombinace a integrace v rámci systémové stavebnice Schüco, např. plošně integrovaného systému Schüco Door Control System (DCS)
  • Zdvojené obvodové středové těsnění zajišťující vynikající těsnící a tepelně-izolační vlastnosti: hodnoty U1 až 1,4 W/(m² K)
  • Zdůraznění individuality u vyšších nároků v oblasti luxusní bytové i nebytové výstavby
  • Dlouhá životnost a výkonová zatížitelnost v rámci systému

Galerie

Technické informace

Dokumentace