1. Architekti
  2. Výrobky
  3. Dveře
  4. ADS SimplySmart
Zpět na přehled

Dveře Schüco ADS SimplySmart

Nová hliníková dveřní platforma nabízí inovační systémová řešení budoucnosti

S tímto inovačním dveřním systémem nasazuje Schüco nový standard v oblasti hliníkových dveří. Schüco ADS SimplySmart představuje spojení univerzální systémové platformy s designově zaměřenými architektonickými návrhy v oblasti bytové výstavby. U této řady dveří se přitom rozlišuje mezi variantami HD (Heavy Duty) a bez HD.

Nejdůležitější systémové novinky bazírují na nové konstrukci profilů systému Schüco ADS SimplySmart; výrazně lepší statika, která umožňuje např. realizaci větších rozměrů křídel, je kombinována s excelentní energetickou účinností zajištěnou maximální těsností a tepelnou izolací. Dodatečné izolační zóny, obvodové středové těsnění a speciální izolace v zasklívací drážce, to vše zajišťuje mimořádné systémové vlastnosti v oblasti vzduchotěsnosti, vodotěsnosti, zatížení větrem a hodnot Uf. Nový 5-komorový profilový systém pak boduje především u zpracovatelů - a to používáním stejných dílů nezávislých na stavební hloubce. Například u vnitřní a venkovní skořepiny: zde identická konstrukce profilů umožňuje použití stejných rohových vazníků a těsnění.

Pro zjednodušení jsou řady systémové platformy Schüco ADS SimplySmart k dostání ve vybraných stavebních hloubkách, což je zárukou jejich maximální flexibility. Veškeré stávající kování a příslušenství lze použít také u tohoto nového systému.

Schüco ADS SimplySmart se svou flexibilitou přesvědčuje také v oblasti designu: novou řadu hliníkových dveří lze bez problémů plynule kombinovat se všemi fasádními a okenními systémy Schüco.

Střední komora profilu s drážkou pro upevnění kování a kabeláže umožňuje jednoduchou a rychlou montáž kování, systémových komponentů a příslušenství, a usnadňuje vytváření automatizovaných dveřních systémů jako např. DCS. Výhody při zpracování pak doplňují prefabrikované těsnící rohy a bezbariérové prahy. Další systémovou novinkou je k patentu přihlášený hybridní spoj mezi izolačním můstkem a hliníkem, který minimalizuje bimetalový efekt.

Galerie

Technické informace