1. Yatırımcılar
  2. Teknoloji Merkezi
  3. Meslek Eğitimi

Meslek Eğitimi

Bilgi birikiminin daha da genişletilmesi

Schüco Teknoloji Merkezi, öğrenciler ve kursiyerler için cephe ve pencere testi alanlarında dünyanın önde gelen teknoloji çeşitliliğini açıyor. Schüco'nun ana hedefi, kendi uzman çalışanlarını ve mühendis kapasitelerini oluşturmak ve sürekli olarak korumaktır. Ayrıca, pencere ve cephe deneyimlerinin, uzman çalışanların ve mühendislerin eğitilmesiyle tutarlı bir şekilde genç çalışanlara aktarılması önemlidir.

Eğitim - Bilgi birikiminin daha da genişletilmesi

Schüco, 2006 yılından beri Ostwestfalen-Lippe yüksek okulu ile işbirliği içerisindedir ve ikili eğitim çerçevesinde mekatronik ve elektronik teknisyenlerini eğitmektedir. Bunun haricinde, burada birçok teknik mesleki eğitim ve geliştirme için çok sayıda kurslar gerçekleştirilmektedir.

Her yıl sekiz ile dokuz öğrenci, Schüco Teknoloji Merkezi'nden mezun olmaktadır. Bu sırada fabrika öğrencileri sadece Bachelor of Science değil, aynı zamanda endüstri mühendisliği teknisyenliği, mekatronikçi veya endüstriyel mekanikçi olmak için bir vasıflı işçi eğitimi de almaktadır Hem de sanayi ve ticaret odası onaylı.

Schüco, mesleki geleceklerini güvenlik altına alabilmeleri ve bireysel gelecek planları ile isteklerini uygulamaya koyabilmeleri için genç insanlara en iyi fırsatları sunar.

Bu bölümden

Okumaya devam etmek için

Bağımsız üretim laboratuvarı
Uzmanlık alanları
Tarihçe