Schüco søgning

...

Organisation Schüco Denmark

Salg

Peter Nicolai Rasmussen

Country Manager | Area Sales Manager

Sjælland & Fyn

Tlf.: 36 34 22 10
Mobil: 40 45 05 20

prasmussen@schueco.com

Carsten M. Johannsen

Area Sales Manager

Jylland

Tlf.: 36 34 22 03
Mobil: 40 37 28 90

cjohannsen@schueco.com

Kasper S. Eskildsen

Area Sales Manager

Sjælland | Jansen stål - hele Danmark

Tlf.: 36 34 22 03
Mobil: 40 45 05 03

kseskildsen@schueco.com

Projektrådgivning

Kim A. Nielsen

Architectural Projects Manager

Jylland & Fyn

Tlf.: 36 34 22 13
Mobil: 20 28 29 86

kanielsen@schueco.com

Werner Paugan

Architectural Projects Manager

Sjælland

Tlf.: 36 34 22 12
Mobil: 40 45 05 04

wpaugan@schueco.com

Teknisk afdeling

Miguel N. Iversen

Technical Manager

Tlf.: 36 34 22 05

mniversen@schueco.com

Morten W. Sørensen

Technical Advisor

Tlf.: 36 34 22 08

msoerensen@schueco.com

Søren H. C. Sørensen

Technical Advisor

Tlf.: 36 34 22 11
Mobil: 20 25 49 50

shsoerensen@schueco.com

Ordrer og kundeservice

Martina Weisser

PA | Sales Backoffice

Tlf.: 36 34 22 01

mweisser@schueco.com

Betina Hapiach-Skovmand

Sales Backoffice

Tlf.: 36 34 22 04

bskovmand@schueco.com

Økonomi

Elisabet Groth

Finance | Sales Backoffice

Tlf.: 36 34 22 02

egroth@schueco.com

Marketing

Nanna Buchard Boysen

Marketing Manager

Tlf.: 36 34 22 16
Mobil: 40 14 01 42

nboysen@schueco.com
Organisation Schüco Denmark
Dashboard
webspecial.m209.close