www.schueco.sk
FEUERTRUTZ 2018

Schüco Vás srdečne pozýva na návštevu podujatia

Schüco znova vystavuje na veľtrhu FeuerTRUTZ od 21. - 22. februára v Norimbergu. V hale 10.01, stánok 202 Schüco spolu so Schüco Oceľové systémy Jansen vystavuje preventívne riešenia protipožiarnej ochrany pre interiér aj exteriér z hliníku a ocele. Aby ste sa sami mohli presvedčiť o výhodách, Schüco Vám poskytuje k dispozícii bezplatne vstupenky. Napíšte v tejto veci e-mail na feuertrutz@schueco.com a uveďte mená účastníkov, ako aj ich kontaktné údaje (e-mail a číslo telefónu). Následne dostanete od Schüco kód, ktorý si môžete uplatniť na www.feuertrutz-messe.de/gutschein

LIGHT + BUILDING, FRANKFURT NAD MOHANOM

Inteligentné zosieťovanie budov

Na svetovom veľtrhu pre osvetlenie a techniku budov Light + Building Schüco prezentuje svoje riešenia automatizácie na inteligentné zosieťovanie plášťa budov objektov a obytných budov (Smart Home). Navštívte nás vo Frankfurte v našom veľtržnom stánku C50 v hale 11.1.

Máte záujem? Vaše želanie obdržať bezplatnú vstupenku na Light + Building zašlite na: light-building@schueco.com.

FENSTERBAU FRONTALE v Norimbergu

Inovácie a technológie udávajúce smer

Aj v roku 2018 sa bude Schüco prezentovať na hlavnom medzinárodnom veľtrhu pre okná, dvere a fasády od 21. - 24. marca v Norimbergu. V duchu posolstva veľtrhu „Pridaná hodnota pre Váš úspech“ Vás srdečne pozývame zažiť tú pridanú hodnotu, ktorú ponúka spolupráca so Schüco. Vo veľtržnej hale 7, stánok 403 sa zoznámte s našimi najnovšími inováciami v oblasti plastov, ktoré prinášajú lepší dizajn, viac komfortu, ako aj vyššiu bezpečnosť, a zistite viac o našom širokom portfóliu poskytovaného servisu.

Ďalšie informácie
Ďalšie novinky nájdete aj na našich iných kanáloch