www.schueco.sk
Recyklácia Vašou výhodou

Recyklácia presvedčí aj Vašich zákazníkov

Nielen systémy certifikácie budov v narastajúcej miere eskalujú recyklačné procesy.

A|U|F ako odvetvová iniciatíva požaduje trvalo udržateľnú likvidáciu a zhodnotenie zabudovaných stavebných prvkov z hliníka, aby sa materiál mohol znova použiť.  

A|U|F Vám ako spracovateľovi kovov ponúka možnosť ponúkať aj optimalizovaný proces recyklácie pre okná, dvere a fasády pre trvalo udržateľné budovy a kvalifikovať sa tým.

eggersmann küchen v Hiddenhausen získava Ocenenie guter Bauten 2017

Prestavba a rozšírenie objektu eggersmann küchen v Hiddenhausene presvedčila porotu BDA Východné Vestfálsko-Lippe a získala za to Ocenenie guter Bauten 2017. K elegantnému a súčasne presvedčivému vzhľadu komplexu na Herforderskej ulici vedie najmä súhra materiálov textílií, ocele, betónu a dreva v spojení so zámerne premyslenými úspornými otvormi. Aby sa dali zrealizovať mimoriadne veľké vzájomne súvislé plochy, pri fasáde sa rozhodli pre produktovú líniu FACID 65. Na tento účel sa vytvorili 220 m2 veľké monolitické textilné fasády z polyesterovej textílie s PVC vrstvou stvárnené vo farebnom odtieni čiernej čerešne, ktoré sa takto so samozrejmosťou harmonicky začleňujú do celku objektu.

Zistite viac
Referencia Schüco AutomotiveFinish

Administratívna a obchodná budova v Bad Neuenahr-Ahrweiler s jedinečným vzhľadom v DeepBronze

Nové plastové okná s povrchom Schüco AutomotiveFinish vo farebnom odtieni DeepBronze prepožičiavajú fasáde sanovanej administratívnej a obchodnej budovy v Bad Neuenahr-Ahrweiler veľmi hodnotný vzhľad, pretože metalické farebné tóny od Schüco AutomotiveFinish prepožičiavajú plastovému povrchu neopakovateľnú brilantnosť. Moderné okná Schüco Corona CT 70 súčasne ponúkajú najlepšiu tepelnoizolačnú efektivitu pre nízke náklady na energiu. Tým sa vzhľad administratívnej a obchodnej budovy perfektne spája s energetickým úžitkom.

Ďalšie informácie
Schüco Polymer Technologies KG na FENSTERBAU FRONTALE 2018

Inovácie a technológie, ktoré vytyčujú smer

Aj v nasledujúcom roku sa bude znova konať FENSTERBAU FRONTALE – svetový veľtrh okien, dverí a fasád, a to v Norimbergu od 21. do 24. marca 2018. V stredobode pozornosti stoja inovácie a technológie, ktoré vytyčujú smer pre priemysel, remeselné činnosti a automatizáciu, ďalej Architects` Area (priestor pre architektov), ako aj početné špeciálne výstavy. Schüco Polymer Technologies KG prezentuje na veľtrhu inovatívne riešenia pre konštrukciu okien a dverí z plastu a hliníka. Navštívte nás v pavilóne 7, stánok 403. Tešíme sa na Vás!

Ďalšie novinky nájdete aj na našich iných kanáloch