www.schueco.sk

Ďalšie témy tohto vydania

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY SCHÜCO: DVERE SCHÜCO ADS 90.SI SIMPLY SMART DESIGN EDITION
PLASTOVÉ SYSTÉMY SCHÜCO: SCHÜCO VARIOTEC NI
ARCHITECTS´DARLING® Award 2016
Víťaz odvetvia v súťaži „Service-Champions 2016“
HLINÍKOVÉ SYSTÉMY SCHÜCO: DVERE SCHÜCO ADS 90.SI SIMPLY SMART DESIGN EDITION

Ušľachtilý vzhľad, rýchla montáž

Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition predstavuje v bytovej výstavbe vypracovanú estetiku: Nové hliníkové domové dvere sa vyznačujú do profilu integrovanou osvetlenou priehlbinou pre kľučku a hliníkovou výplňou dverí, ktorá obojstranne prekrýva krídlo. Týmto spôsobom vzniká z vonkajšieho pohľadu plošne zalícovaný celok dverí a kľučky.

Viac informácií
PLASTOVÉ SYSTÉMY SCHÜCO: SCHÜCO VARIOTEC NI

Perfektné prepojenie dizajnu a techniky

Schüco VarioTec NI je technológia kovaní na najvyššej úrovni. Celkom skryté kovanie spĺňa individuálne nároky s ohľadom na dizajn a vzhľad. Navyše toto inovatívne riešenie poskytuje veľkú pestrosť variantov pri minimálnej rôznorodosti dielcov. Schüco VarioTec NI možno flexibilne a efektívne spracovať.

Viac informácií
ARCHITECTS´DARLING® Award 2016

Dvakrát ZLATO pre Schüco

Schüco sa teší z dvoch prestížnych „Oskarov stavebníckeho odvetvia“. Produktové oblasti „Fasády/Fasádne konštrukcie“ a „Okná/Okenná technika“ sa vždy oceňujú zlatým Fénixom. Rozhoduje o tom 1 600 architektov a projektantov. Wolfgang Schneider, Leiter Vertrieb Metallbau Deutschland zo Schüco (vpravo na obrázku) 10. novembra počas galavečera v rámci podujatia „Cellerský pracovný deň“ („Celler Werktag“) prijali ocenenia od pána Jörga Kreudera, generálneho riaditeľa odbytu z Heinze.

Víťaz odvetvia v súťaži „Service-Champions 2016“

Najlepší servis

Už sú jasní výhercovia súťaže „Service-Champions 2016“ – a Schüco je pri tom! Bielefeldský podnik skončil vďaka svojej vynikajúcej kvalite servisu na 173. mieste, a tým sa nielen dostal do kategórie ocenenej zlatom, ale stal sa aj víťazom vo svojom odvetví. Tento rok zákazníci hodnotili celkovo 2 615 podnikov na tému „s akým servisom ste sa stretli“. Výsledky sprostredkovala analytická a poradenská spoločnosť ServiceValue GmbH v spolupráci s Goetheho univerzitou vo Frankfurte na Mohane a s denníkom DIE WELT prostredníctvom online-dotazníka.

Ďalšie novinky nájdete aj na našich iných kanáloch