Schüco Arama
...

Konfigüratörler ve Uygulamalar

Hareket halindeyken Schüco ürünlerimiz veya tamamlanmış binalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamalarımızdan yararlanın.

Konfigüratörler

2019-07-12 15_22_28-M11 - TextMedia

Schüco Ürün Konfigüratörü

Satış danışmanlığınız için sınırsız olanakları keşfedin: Boyut, yüzey kalitesi veya güvenlik - Schüco Ürün Yapılandırıcısı ile siz ve müşteriniz ısmarlama sistem çözümlerini hiçbir zaman yapılandırabilirsiniz.

Müşterilerinizi Schüco ünitelerinin çekici ürün görselleştirmeleriyle etkileyin ve SchüCal entegrasyonu sayesinde tek bir düğmeye dokunarak kişisel bir teklif oluşturun.

İlgilenir misiniz?

Lütfen Schüco satış temsilcinizle iletişime geçin veya şu adrese bir e-posta gönderin: info@schueco.com.tr.

Bir bakışta artıları:

  • Ultra HD monitörde (4K) yüksek kaliteli ürün görselleştirme
  • Otomatik teknik kontroller planlama güvenilirliği sağlar
  • Hızlı teklif oluşturma ile paralel fiyat hesaplaması
  • SchüCal entegrasyonu sayesinde hızlandırılmış sipariş işleme
  • Fotoğraf gerçekliğinde sunumlarla müşterileri etkiler
  • Muazzam ürün yelpazesi, daha fazla müşteri memnuniyeti demektir

İndirilebilir:

Uygulamalar (App)

Schüco 360° Bakış Uygulama

Schüco 360 ° Viewer uygulamasıyla kendinizi üç boyutlu bir ortama bırakın. Bu uygulama, aslında fuar standında, showroomda veya referans projede olduğunuzu hissettiriyor. 360 ° panoramayı keşfedin ve ürünler ve projeler hakkında ek bilgiler indirin.


schueco-fenster1
schueco-fenster1

Docu Center Uygulaması

Schüco Teknik Dokümantasyon Uygulaması, birçok günlük iş durumuna yardımcı bir eklentidir. Bir inşaat projesini tartışırken, bir iş planlarken, atölyede veya şantiyede - en son bilgilere doğrudan erişilebilir ve e-posta ile anında gönderilebilir.

Teknik dokümantasyonla, kısa yollara ve gerçek zamanlı bilgilere odaklanmanın yanı sıra, teknik bir kılavuz ve güncel veriler içinde hızlı gezinme vardır.

Schüco Teknik Dokümantasyon Uygulaması Android, iOS ve Windows işletim sistemleri için mevcuttur ve kullanıcının Schüco'nun teknik dokümantasyonuna ve Mimar Bilgilerine kolayca erişmesini sağlar. Bir kioskta açıkça kategoriye göre sıralanan dokümantasyon kolayca görüntülenebilir veya son cihaza indirilebilir. Kılavuzlar, şebeke kapsama alanı olmadığında da kullanılabilir. Daha önce indirilmiş kılavuzlar kolayca güncellenebilir. Zaman alan takviye ilavesine gerek yoktur. Ve bir kılavuz içinde hızlı gezinme için açıkça yapılandırılmış bir içerik sayfası vardır.