Schüco Arama

Eğitim

Daha geniş bilgi birikimi

Schüco Teknoloji Merkezi, kursiyerlere ve öğrencilere çift dereceli bir kurs için pencere ve cephe testleri alanında dünyanın önde gelen teknolojisini sunuyor. Schüco'nun temel amacı, kurum içi uzman ve mühendislerin sürekli akışını geliştirmek ve garanti etmektir. Ayrıca, eğitim uzmanları ve mühendisleri ile pencere ve cephe uzmanlığını daha genç çalışanlara aktarmak zorunludur.


Bilginin aktarımı

Schüco 2006 yılından bu yana Ostwestfalen-Lippe Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile birlikte çalışmakta ve çift diploma derslerinin bir parçası olarak mekatronik ve elektronik teknisyenleri yetiştirmektedir. Birçok teknik kariyer yolu için çok sayıda çıraklık ve eğitim kursları da burada sunulmaktadır.

Her yıl sekiz ile on öğrenci Schüco Teknoloji Merkezi'nde eğitimini tamamlar. Yerleştirme öğrencileri sadece Mühendislik dalında lisans derecesi almakla kalmaz, aynı zamanda endüstri ve ticaret odası tarafından belirlenen bir testte uzmanlık eğitimi için mekatronik veya elektronik teknisyen olma yeterliliği kazanırlar.

Eğitim
Dashboard
Close.