Slovakia change

Všetko okolo plášťa budovy

Schüco je činné v mnohých oblastiach plášťa budovy: okrem ťažných bodov okná a dvere ponúka Schüco zimné záhrady a balkóny, ako aj pokrokové solárne systémy. Pre všetky oblasti má Schüco vysokokvalitné systémy, ktoré spĺňajp najvyššie nároky na efektivitu energie, bezpečnosť, komfort a dizajn.S yspelým programom doplnkov dostanete všetko z jednej ruky – optimálne vzájomne zladené.

Vitajte doma!

Domové dvere sú vizitkou Vášho domu a hlavnou pastvou pre oči na priečelí Vášho domu.

viac

Posuvné dvere: viac miesta a väčší priestor

Slnko svieti a vzduch sviežo vonia: Neželáte si aj vy niekedy za takéhoto počasia jednoduchým úkonom zbúrať hranice Vášho obytného priestoru? Schüco Vám pritom pomôže technicky vyspelými posuvnými a skladacími dvernými systémami. Všetky výrazne šetria miesto, pretože sa krídlo dverí posúva paralelne s pevným blokom, namiesto toho, aby sa otáčalo smerom do miestnosti. Navyše svojou veľkou plochou vpúšťajú veľa svetla.

viac

Zimné záhrady: bývanie v prírode

Dostatok svetla, vzduchu a kontakt s prírodou sú základnými potrebami človeka. Prispievajú k tomu, aby sme sa cítili príjemne. S vlastnou zimnou záhradou si môžete tieto potreby napĺňať počas celého roka. Zimná záhrada vytvára pohodlie a príjemnú atmosféru a presvetľuje obytný priestor.

viac

Okná – také mnohostranné ako život

Okná v určujúcej miere prispievajú k výzoru a charakteru Vášho domu. Pritom nie sú len ozdobným prvkom, ale majú aj rozhodujúci vplyv na to, aby ste sa uprostred vlastných štyroch stien cítili príjemne. 

viac