Top Produkty

Świeże spojrzenie, trwałe wartości

Okna i drzwi przesuwne wypełniają dom światłem, zapewniają dobry widok, a jednocześnie chronią nas przed niekorzystną aurą, hałasem i niepożądanymi odwiedzinami. Ponadczasowe wzornictwo i inteligentna technika  sprawiają, że okna i drzwi Schüco stanowią niezwykle atrakcyjny element architektury każdego domu, a doskonała izolacyjność cieplna pozwala zaoszczędzić koszty zużycia energii. Zalety te zwiększają wartość nieruchomości, czynią go bardziej rentownym i przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Systemy okienne Schüco 

Nowy wymiar domu i wnętrza

Ponadczasowe wzornictwo i inteligentna technika  sprawiają, że okna Schüco stanowią niezwykle atrakcyjny element architektury każdego domu, a doskonała izolacyjność cieplna pozwala obniżyć koszty zużycia energii.

Rosnących cen energii nie możemy powstrzymać, znamy jednak sposoby na skuteczne obniżenie kosztów eksploatacji i utrzymania obiektu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii i inteligentnej techniki okna Schüco pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%. Zalety te zdecydowanie zwiększają wartość nieruchomości i przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego!

Topowe okna aluminiowe

Schüco AWS 75.SI
Schüco AWS 90.SI

Topowe okna z PVC

Schüco Living
Schüco Alu Inside

 

Systemy drzwi wejściowych Schüco

Ochrona domu i klimatu

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu, dlatego warto dobrać rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań drzwi Schüco idealnie wpisują się w indywidualny styl i architekturę nowoczesnego budynku.

Topowe drzwi aluminiowe

Schüco ADS 75.SI
Schüco ADS 90 SimplySmart

Topowe drzwi z PVC

Schüco Corona CT 70
Schüco Corona SI 82

Drzwi wejściowe chronią jednocześnie przed zimnem i niepożądanymi gośćmi. W dziedzinie ochrony cieplnej i bezpieczeństwa antywłamaniowego drzwi wejściowe Schüco wyznaczają zupełnie nowe standardy.

Drzwi przesuwne i składano przesuwne Schüco

Ponadczasowe wzornictwo

W przypadku aranżacji wnętrz Schüco oferuje systemy drzwi przesuwnych nieizolowanych cieplnie, które zapewniają dodatkowe możliwości kształtowania przestrzeni np. poprzez wydzielenie przestrzeni do pracy.  Systemy nieizolowane i systemy zewnętrzne o wysokiej izolacyjności cieplnej można bez trudu łączyć dopasowując je do własnych potrzeb.

Światło słoneczne jest nieocenionym źródłem energii i dobrego samopoczucia. Niezwykła stabilność optycznie wąskich profili umożliwia realizację wysoko energooszczędnych konstrukcji o dużych powierzchniach przeszklenia, zapewniających oszczędność miejsca, doskonały widok i maksymalną ilość naturalnego światła. Systemy drzwi przesuwnych Schüco z aluminium i tworzywa sztucznego (PVC) cechuje prostota obsługi i niezwykłe możliwości aranżacyjne. Ogród zimowy przechodzi płynnie w prawdziwy ogród, a balkon lub taras w stanowią przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Efektowne wielkowymiarowe drzwi przesuwne i składano-przesuwne nadają wnętrzom i elewacji budynku ponadczasowej elegancji i przestronności.


Topowe aluminiowe drzwi przesuwne
Schüco ASS 77 PD
Schüco ASS 80 FD.HI

Topowe drzwi przesuwne z PVC

Schüco Easyslide
Schüco ThermoSlide