Top produkty

Nadčasový design, inteligentní technika, dlouhá životnost a vysoká bezpečnost - to jsou hlavní výhody hliníkových oken a dveří vůči ostatním materiálům. Okna, dveře či zimní zahrady dodávají Vašemu domu nezaměnitelný vzhled. Zároveň Vám zprostředkovávají i kontakt s vnějším prostředím. Hliníkové systémy tak díky svým vlastnostem umožňují realizovat větší rozměry oken či posuvných stěn a tím Váš dům ještě více otevřít, pokud si to budete přát.

Okna


Nejširší nabídka hliníkových okenních systémů na trhu

Hliníková okna Schüco budou tou nejlepší vizitkou Vašeho domu. Díky dlouhé životnosti si zachovávají svůj jedinečný vzhled a především umožňují realizovat velké prosklené formáty Vašich oken. Díky jedinečnému mechatronickému ovládání TipTronic řídíte zavírání či ovládání Vašich oken přes dotykový display či tlačítkem umísteným v okenní kličce. Hliníková okna nabízí i maximální zabezpeční Vašeho domu před nevítanými hosty. A samozřejmě jejich velkým plusem je i atraktivní desing.

Dveře

Dokonalá vstupní brána do Vašeho domu

Domovní dveře jsou vizitkou Vašeho domu a ústředním poutačem domovního průčelí. Správná souhra dveřního rámu, výplně a kliky je nezbytná pro vytvoření celkového harmonického vzhledu. Proto společnost Schüco nabízí široké spektrum produktů, které zcela jistě vyhoví všem Vašim požadavkům na design, vybavení, jakost a samozřejmě také funkčnost. Hliníkové dveře jsou pak díky své dlouhé životnosti jasnou volbou.

Zimní zahrady

Souznění s přírodou po celý rok

Světlo, vzduch a kontakt s přírodou, to jsou základní životní potřeby. Zajišťují náš dobrý zdravotní stav. Díky zimní zahradě můžete tyto potřeby uspokojovat po celý rok. Vytváří příjemnou a útulnou atmosféru a přivádí do obytného prostoru více světla. V klidu tak můžete prožívat specifickou krásu každého ročního období, a to bez nepříjemností, jakými jsou zima a mokro. Vychutnejte si jaro a podzim i bez chladu a deště a užijte si nádhernou zimní idylku, aniž byste mrzli.