Reference

Zde najdete vybrané reference našich Premium partnerů v České republice

Rodinný dům v Jihlavě

Rodinný dům, který nepodlehl davovému šílenství, respektuje určité kvalitativní zásady a požadavky je autorem arch. studia OK Plan Architects pana Luďka Rýznera, který si pochvaluje i spolupráci s investorem domu - „Investor RD měl o celkovém konceptu i řešení detailů v interiéru a exteriéru určitou představu, po celou dobu však byl nakloněný diskusi, navíc jsme si vzájemně sedli, což byla dvě základní kritéria, která, myslím si, vedla k podařenému dílu.“
Neobvyklá fasáda tvořená polykarbonátem oranžové barvy dodávám domu nezaměnitelný ráz. Prakticky celou jižní fasádu pak propojují s exteriérem prosklené hliníkové profily Schüco.

Rodinný dům Jihlava, Česká republika

Architekt: OK Plan Architects

Dodavatel otvorových výplní: DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Použité systémy: hliníková okna AWS 70.HI, fasádní systém FW 50+,  posuvné dveře ASS 50 elektricky ovládané systémem E-Slide

Rodinný dům na Vysočině

V malé vesnici na Vysočině nedaleko Jihlavy vyrostl před pár lety útulný rodinný dům, jehož kouzlo spočívá především v nenásilném zasazení konceptu domku do exteriéru, ve velkých prosklených plochách obvodových zdí, v otevřených prostorech, ve využití kvalitních přírodních materiálů s přiznáním jejich přirozených vlastností a barev či v kombinaci nového se starým až starožitným, a to vše se zachováním čisté elegance, decentnosti a vzdušnosti.

Rodinný dům Jihlava, Česká republika

Architekt: Ing. arch. Vladimír Nikiforov

Dodavatel otvorových výplní: DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Použité systémy: hliníková okna AWS 70.HI, bloková okna AWS 70 BS.HI a systém posuvných oken PASK

Rodinný dům ve Zlíně

Třípodlažní dům na svažité parcele, jehož nejnižší patro je zapuštěno do terénu a z druhého nadzemního podlaží je pak nádherný výhled na Zlín, zaujme cedrovým obložením a velkými prosklenými plochami. Majitelé domu při jeho stavbě postupovali velmi obezřetně a výsledkem je dokonalý celek. V interiéru dominují dubové podlahy, pohledový beton a betonové stěrky. Zvenku pak dřevěné obložení z cedru a kvalitní hliníková okna Schüco.

Rodinný dům Zlín, Česká republika

Architekt: OK Plan Architects

Dodavatel otvorových výplní: DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Použité systémy: hliníková okna AWS 70.HI, systém posuvných dveří PASK

Rodinný dům na Trutnovsku

Rodinný dům na Trutnovsku, Česká republika

Dodavatel otvorových výplní: PFT spol s.r.o.

Použité systémy: hliníková okna AWS 70.HI, dveře ADS 70.HI, posuvné dveře ASS 70.HI