Czech Republic change

Product overview

Fasády

Fasády jsou ústředním prvkem při projektování a navrhování opláštění objektu. Schüco v této oblasti nabízí rozmanité systémy, pomocí kterých lze architektonicky realizovat i ty nejmodernější fasádní koncepty: od opticky perfektních okenních fasád, přes impozantní celoskleněné konstrukce, až po technicky velmi vyspělé synergické fasády.

další

Protisluneční clony

Aktivní ochrana proti slunečnímu záření a oslnění významně podporuje úsporu energií v moderních bytových a průmyslových stavbách a přispívá k dobrému zdravotnímu stavu jejich uživatelů. Inteligentní řídící a ovládací systémy zajišťují komfort a maximální užitek.

další

Zabezpečovací systémy

Pro zajištění dostatečného zabezpečení není v současnosti nutné zříci se příjemného vnějšího vzhledu objektu či jeho individuálních dekoračních prvků. Schüco nabízí zabezpečení, které není na první pohled patrné, avšak dokáže čelit životu nebezpečným situacím a poškozování cizího majetku.

další

Automatizace

Na fasádu budovy - rozhraní mezi interiérem a vnějším prostředím - jsou kladeny vysoké nároky v ohledu na energii, bezpečnost, automatizaci a design.

další

Povrchová úprava

Zušlechťování povrchu se ze své klasické ochranné funkce hrubého hliníkového povrchu vyvinulo až ve výraznou součást vzhledu a rozlišení.

další