Czech Republic change

Přehled výrobků

Fotovoltaika

Schüco dodává fotovoltaické systémy a jednotlivé komponenty od jednoho výrobce pro nejrůznější využití - od rodinného domku až po velkoplošné systémy. Produkty Schüco Vám nabízí nejvyšší kvalitu, jednoduchou montáž a přesvědčivý poměr cena/výkon. 

další

Solarní termika

Schüco nabízí solárně-termické systémy pro jakékoliv požadavky a jakýkoliv objekt. Pro rodinné domky a dvojdomky je k dispozici celá řada perfektně sladěných paketů pro ohřev pitné vody a podporu vytápění.. V oblasti velkých objektů jsou ze systémových komponentů vytvářena na míru střižená řešení.

další

Regenerativní topný systém

Modulový regenerativní topný systém Schüco nabízí pro každý objekt řešení, které je založené na efektivitě a co nejvyšším podílu energie z obnovitelných zdrojů. Systémy jsou vhodné jak pro stávající objekty, tak i pro modernizace a novostavby. 

další

Schüco solární energetické centrály

Schüco solární energetické centrály spojují výhody solární energie s nejmodernějšími spalovacími zařízeními. Všechny komponenty - od solárního zásobníku až po plynový kondenzační kotel jsou integrovány do jednoho zařízení. Díky tomu je montáž zařízení velmi jednoduchá a bezpečná.

další

Tepelná čerpadla

Schüco vyvinulo systémy, které vzájemně kombinují výhody tepelných čerpadel a termického ohřevu. Solární zařízení pokrývá během slunečných měsíců téměř celou spotřebu tepla. V topné sezóně pak tepelná čerpadla získávají energii ze svého okolí.

další