Ocenění

Vynikající

Systém Schüco ASS 77 PD představuje velkoformátový posuvný systém s maximální transparentností. Tento posuvný systém získal v roce 2012 hned tři ocenění: if product design award, if product design award gold a reddot design award best of the best.

Přesvědčuje pohledovými šířkami pouhých 30 mm ve středovém řezu a skrytým, bezbarierovým osazovacím rámem. Ještě větší transparentnost zajišťuje celoskleněné rohové řešení. Inovační řešení vodících lišt pro křídla o hmotnosti až 500 kg, které jsou nyní k dostání také v 3-kolejnicovém a manuálním provedení, umožňuje komfortní a tiché otvírání a zavírání.

Vítěz v kategorii iF gold award 2012
Posuvný systém Schüco ASS 77 PD získal uznávané ocenění iF product design award 2012. Filigránové pohledy profilů a vynikající tepelná izolace přesvědčují nejen architekty a stavebníky: V obrovské konkurenci 1.605 účastníků ze 48 zemí a 4.322 výrobků ocenila porota v tomto roce právě posuvný systém Schüco. Při výběru 100 nejlepších výrobků v rámci celé soutěže iF získal tento systém v kategorii „buildings“ navíc zlatou trofej.red dot Award v kategorii product design za inovaci značky Schüco
Posuvný systém ASS 77 PD získal v roce 2012 v nejvýznamnější světové designérské soutěži ocenění Red Dot Award. Systém se navíc kvalifikoval také v soutěži „red dot: best of the best“. Ocenění „red dot: best of the best“ je udělováno za progresivní řešení a je nejvyšším oceněním v rámci red dot award: product design. Tuto cenu získávají pouze nejlepší výrobky příslušné kategorie.

Copyright 2013 Schüco